Taip jūs perskaitėte teisingai. Virėjas išmetė save per bortą. Incidentas užfiksuotas kruiziniame laive kuris plaukė iš Southampton į New York. Įgulos nariai papasakojo, kad vartojant alkoholinius gėrimus, jų kolega 26 metų čilietis Favio Onate Ordenes, tiesiog pradėjo verti ir rėkti, kad išmes save per bortą. Aišku niekas rimtai į tokius jo girtus pasisakymus rimtai nežiūrėjo. O be reikalo.

Visgi sekančios dienos rytą, šio virėjo buvo pasigesta. Ant kojų buvo sukelta ne tik kruizinio laivo įgula, bet taip pat buvo paprašyta ir keleivių padėti ieškoti dingusio virėjo. Sekmadienį paieškos buvo atšauktos, kadangi nedavė jokių rezultatų.

Po šio incidento, įgulos nariams netik buvo uždrausta gerti alkoholinius gėrimus, bet ir buvo panaikinto kitos privilegijos. Kaip pranešama po tokios „kelionės“ keturi iš 1200 įgulos narių išėjo iš darbo, nes pareiškė, kad prisišvartavus laivui jie išlips ir daugiau nebegrįš. Neaišku tik dėl to, kad buvo sukrėsti ar dėl to, kad nebegalės gerti būnant laive kaip darbuotojui.