Žvilgsnis į prabangaus, tačiau mažyčio namelio Oregone vidų, kurio plotas – vos 26 kvadratiniai metrai


Mažyčių namų populiarumas auga ne tik dėl to, jog žmonės vis daugiau sužino apie tokius statinius, bet ir dėl to, jog dauguma jų tiesiog nori gyventi paprasčiau.

Vidutinis įprasto namo plotas siekia 240 kvadratinių metrų, kai mažyčių namų svyruoja tarp 9 iki 37 m2. Šiuos namelius galima pastatyti nejungiant jų prie elektros ar dujų tinklo ir tam tereikia tik keleto pakeitimų. Žinoma, šaltuoju metų laiku, šildytis tenka gamtinėmis dujomis. Tačiau šildymo kaina mėnesiui kainuoja vos keletą eurų. Taip pat, statant tokį namą, savininkas gali rinktis: prisijungti prie miesto vandentiekio ar įsitaisyti lietaus vandens surinkimo sistemą su filtravimo įrenginiu.

Tokio tipo namas kainuoja nuo €7,000 iki €25,500 priklausomai nuo to, koks jo dydis ir kokie patogumai sumontuoti jo viduje. Nors dažniausiai tokie namai projektuojami kuo paprasčiau, dar nereiškia, jog negalima jų prabangiai įrengti.

Mažyčius namus galima statyti beveik bet kur ir dažniausiai tam net nereikia gauti specialaus leidimo. Ypatingai, jeigu namas pastatytas ant priekabos arba ratukų.

tiny2

Prabangesnis modelis

Krisas Heinindžas – šio 26 kvadratinių metrų ploto namelio projektuotojas. Jaunystėje Krisas daug laiko praleido Japonijoje, kur išmoko gyventi nedidelėje, tačiau gražioje ir paprastoje aplinkoje.

Šiame namelyje matomi Kriso praeities atspindžiai. Nenustebkite, žmogus, gyvenantis tokiame name, taip pat kaip ir mes gali nevaržomai naudotis visais šiuolaikiniais patogumais, prie kurių esame pripratę.

O ką Jūs manote apie tokio tipo namus? Atsižadėtumėte savo būsto ir persikeltumėte į vieną tokių? Turbūt kiek didesnis, turintis daugiau kambarių, tikrai suviliotų?

tiny3 tiny4 tiny5

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daugiau: Naujienos