Facebook mokesčių naštą Jungtinėje Karalystėje sumažins išmokėdamas premijas darbuotojams


Jeigu domitės technologijomis, tai tikriausiai ne kartą girdėjote, kaip didžiosios Europos ekonomikos bando smaugti tecgnologijų gigantus, kaip Google, Amazon, Ebay ir Facebook. Šį kart, po padidinamuoju stiklu atsidūrus Facebook korporacija sugalvojo būdą kaip sumažinti savo mokesčių naštą. Ir tas būdas dievaži privertė nuryti seilę.
Per ateinančius tris metus socialinių tinklų karalius savo darbuotojams išmokės 280 milijonų svarų sterlingų, o tai reiškia, kad kiekvienam dirbančiam Anglijos Facebook padalinyje atiteks maždaug po 775 000 svarų sterlingų bonusų.
Tai buvo nuspręsta padaryti, po to kai Facebook sulaukė ypač daug kritikos dėl to kai paaiškėjo, kad 2014 metais technologijų gigantas į JK iždą sumokėjo viso labo apie 6000 eurų, kai metinės pajamos iš reklamos siekia apie 4 milijardus dolerių. Tiesa kokia dalį šios sumos sudaro pajamos gaunamos iš JK rinkos nėra žinoma. Verta pažymėti, kad Anglijos Iždo tarnyba pradėjo širsti poto, kai pastebėjo, kad jie patys daugiau sumoka Silicio slėnio gigantui už reklamą, negu pastarieji sumoka mokesčių. Facebook kaip ir daugelis kitų technologijų gigantų savo pelno mokestį moką Airijoje, kur jis yra vienas žemiausių pasaulyje.
Kažkas panašaus su pelno mokesčių mokėjimu yra ir su Lietuvos komerciniais bankais, kai per metus sumoka 1000 eurų. Bet aišku čia Lietuva, čia niekas nieko nemato ir negirdi.
P.S. Jeigu norite jau ieškoti darbo pasiūlymų Facebook JK padalinyje, štai jums nuoroda.

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daugiau: Mokslas ir Technologijos