„Gokart“ padėklas elektrinei lentai su reguliavimu

49,99 

Close
Price Summary
 • 49,99 
 • 49,99 
 • 49,99 
Turime
Produkto kodas: RD-1751011 Kategorijos: , , ,
Aprašymas

Dviejų ratų elektrinės riedlentės Iso Trade lentos užvalkalas

Būklė: Nauja
Riedlentės tipas: Riedis
Modelis: Lentos perdanga
Spalva: Juoda
Maksimalus vartotojo svoris: 130 kg
Svoris: 3,2 kg
Produkto svoris su individualia pakuote: 3,5 kg

PAKEIČIA RIEDĮ Į MINI GO-KART – perdanga per kelias akimirkas įprastą elektrinį riedį pavers gokartu, o tai užtikrina puikias pramogas ir naujus vairavimo pojūčius. Perdangoje naudojama profiliuota sėdynė, kuri žymiai padidina vartotojo patogumą, nepaisant amžiaus.
ILGIO REGULIAVIMAS – rėmo ilgį galima nesunkiai reguliuoti – sklandžiam reguliavimui naudojama rankenėlė su užraktu, kuri leis tiksliai reguliuoti ilgį pagal vartotojo ūgį.
INTUITYVUS VALDYMAS – norėdami važiuoti į priekį, vienu metu paspauskite abi rankenas, esančias transporto priemonės šonuose. Stabdant reikia traukti rankenas link savęs, kaip ir rankinį stabdį automobilyje. Jei norime pasukti, naudojame tik vieną rankeną, o kita lieka neutralioje padėtyje. Važiuodami visą laiką laikykite kojas ant atramų.
STIPRI KONSTRUKCIJA ir LENGVAS SURENGIMAS – uždėti perdangą greitai ir paprastai, nereikia papildomų įrankių; tiesiog uždėkite tvirtas, metalines sagtis ant riedlentės ir pritvirtinkite tvirtais, elastingais dirželiais, užsegamais Velcro – konstrukcija su Velcro leidžia pritaikyti pagalvėlę prie skirtingo storio lentos. Tvirta konstrukcija užtikrina vairavimą be rūpesčių ir ilgaamžiškumą.

SPECIFIKACIJA

 • spalva: juoda-oranžinė
 • medžiaga: plienas, geležis, poliuretanas
 • ratai: poliuretanas
 • maksimali apkrova: 130 kg
 • sertifikatas: CE
 • ilgio reguliavimas: 40-60cm
 • matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 100/55/31cm
 • svoris: 3,2 kg
 • svoris su pakuote: 3,5 kg

* lenta į komplektą neįeina.

Vairuoti mini kartingu yra nesudėtinga ir jūs galite iš karto išmokti tinkamai jį valdyti. Norėdami važiuoti į priekį, vienu metu paspauskite abi automobilio šonuose esančias rankenas. Stabdant reikia traukti rankenas link savęs, kaip ir rankinį stabdį automobilyje. Jei norime pasukti, naudojame tik vieną rankeną, o kita lieka neutralioje padėtyje. Važiuodami visą laiką laikykite kojas ant atramų.
Perdanga užima mažai vietos, todėl ją patogu laikyti ar transportuoti. Dėl mažo dydžio galime sėkmingai pasiimti į lauką ar į kelionę.
Produktas puikiai tinka visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties.
Jis puikiai tinka žmonėms, pradedantiems nuotykius su įranga, taip pat pažengusiems naudotojams.
Perdanga užtikrina vairavimo komfortą net ilgos kelionės metu. Tobulai profiliuota sėdynė ir neslystančios rankenos bei pėdų atramos užtikrina stabilią, patogią ir saugią padėtį važiuojant.
Montavimas ant lentos yra itin greitas ir paprastas, nereikalaujantis jokių papildomų įrankių. Tiesiog uždėkite tvirtas metalines sagtis ant riedlentės ir pritvirtinkite tvirtais, elastingais „Velcro“ dirželiais.
Stora, oro sąlygoms atspari plieninė konstrukcija užtikrins, kad gaminys ilgai atliks savo funkciją, leis naudoti ne kartą ir likti patenkintiems pirkiniu. Tvarus, rutulinis priekinis ratas užtikrins bėdą- laisvas judėjimas.
Rėmo ilgį galima nesunkiai reguliuoti – sklandžiam reguliavimui naudojama rankenėlė su užraktu, kuri leis tiksliai reguliuoti ilgį pagal vartotojo ūgį.
Rankenos pagamintos iš poliuretano. Juodos spalvos naudojimas su nedideliu oranžinės spalvos mišiniu suteikia estetinį vaizdą, taip pat nurodo „greitį ir energiją“, taigi sužadina sportines emocijas ir sveikos varžybų troškimą.

Atsiliepimai (0)
0 ★
0 Ratings
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

There are no reviews yet.

Be the first to review “„Gokart“ padėklas elektrinei lentai su reguliavimu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close
Close
Parduotuvė
0 Mėgstamos
0 Krepšelis
Close

Mano krepšelis

Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

„Gokart“ padėklas elektrinei lentai su reguliavimu
49,99  Į krepšelį